Епілятор Braun Silk-epil 1 1370
Фото 5 |
Braun Silk-epil 1 1370 |
|
Представник молодшої, бюджетної серії епіляторів Silk-epil 1 виробництва відомої Braun. До переваги моделі слід віднести наявність в комплектації спеціальної насадки-обмежувача для чутливих ділянок тіла, яка може відмінно підійти для догляду за пахвами і зоною бікіні. А ось характеристики основної насадки, як за сучасними мірками, дещо обмежені: 20 щипчики для м'якого видалення волосся біля самого кореня, виключно одна швидкість роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-epil 1 1370
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun 1370 Elektryczny depilator Silk-épil 4210201656067 | 144 zł |
BRAUN Depilator BRAUN Silk Epil 1 SE1 1370 Biało-różowy | 159 zł |
Braun 1 1370 Ever Soft Epilator Biały,Różowy 1370ESE | 120 zł |
Braun Silk Epil 1 depilator do nóg i ciała 4210201656067 | 163 zł |
Додаткові функції і можливості епілятора Braun Silk-epil 1 1370:
- Інструмент для чищення
- Насадка-обмежувач для чутливих ділянок
- Braun 1170 — немає насадки для делікатних зон
РекомендуємоПорівняти в таблиці →