Fotoepilyator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054 |
|
Fotoepilator Braun pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia na całym ciele: według producenta widoczne zmniejszenie ilości owłosienia następuje już po 4 tygodniach. Jednocześnie urządzenie dba o to, aby usuwanie było nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Po pierwsze do wyboru aż 10 trybów intensywności, w tym dwa jak najbardziej delikatne. Po drugie, chroniony przed promieniowaniem UV czujnik SensoAdapt odczytuje odcień skóry 80 razy na sekundę i automatycznie dostosowuje intensywność światła.
Ponadto Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054 emituje do 125 błysków na minutę (co 0,5 sekundy), pomagając w ten sposób nie przegapić pewnych obszarów skóry. Model będzie długo służył właścicielowi: żywotność lampy to 400 000 błysków, czyli około 22 lata zabiegów na całym ciele. Miłym dodatkiem będzie obecność w opakowaniu kosmetyczki do przechowywania i transportu urządzenia, a także maszynki do golenia Venus Extra Smooth.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054
Wszystkie ceny 6 →Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro PL5054 | 2 013 zł |
Depilator IPL BRAUN Silk-expert Pro 5 PL5054 WHT/GOLD BOX EURO | 1 599 zł |
Braun IPL PL5054 AGDM-DEP-BRA-124 | 1 599 zł |
Depilator Braun Silk-expert Pro 5 PL5054 | 1 599 zł |
Braun Silk Pro IPL Flash PL5054 - Box 1CT | 2 745 zł |
Braun Silk-expert PRO PL5054 IPL | 1 639 zł |