Fotoepilyator Silk’n Motion (H3220)
Zdjęcia 10 |
Silk’n Motion |
|
Powierzchnia zabiegowa 3 cm².
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silk’n 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silk’n.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silk’n Motion
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silk'n Motion 350K - Hair Removal Golarki i depilatory | 1 245 zł |
Silk'n Motion 350K - Urządzenie do depilacji IPL | 916 zł |
Silk'n Motion 350K - Hair Removal FGP1PE1001 | 1 092 zł |
Silk'n Motion IPL do ciała, twarzy, na okolice bikini i pachy 350.000 Puls | 1 034 zł |
Silk'N Motion Ipl Do Ciała, Twarzy, Na Okolice Bikini I Pachy 350.000 Puls | 1 387 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →