Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9700
Zdjęcia 5 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9700 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9700
Wszystkie ceny 6 →Braun 190493 9 SensoSmart 9/700 plastik fioletowy/biały 1 Silk-épil 9-700 | 467 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 SensoSmart 9/700 | 400 zł |
Depilator BRAUN Silk-épil 9 SensoSmart 9-700 | 570 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 SensoSmart 9/700 | 505 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 SensoSmart 9/700 4760594 | 400 zł |
Braun | Silk-épil 9 SensoSmart™ 9/700 | Epilator | Operating time (max) 50 | 574 zł |
Inteligentny depilator
Depilator, choć nie tani, ale z nasadką Smart, czyli z funkcją „smart”. Polega na kontrolowaniu nacisku na skórę: jeśli użyjesz zbyt dużej siły, wskaźnik na obudowie zaświeci się na czerwono. Oznacza to, że musisz poluzować uchwyt, aby nie uszkodzić skóry.
Wizualnie Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9700 ma dość szeroką głowicę z 40 pęsetami, co oznacza, że obejmuje dużą powierzchnię i skraca czas depilacji. Dodatkowo głowa unosi się, dopasowuje się do konturów ciała i usuwa owłosienie nawet w trudnych miejscach (kolana, fałdy, pachy). A nie przegapienie włosów w słabym świetle pomoże podświetlenie. To prawda, że jest bardzo jasny, więc wręcz przeciwnie, można przeoczyć jasne włosy. Do wyboru są dwie prędkości pracy: maksymalna zapewniająca skuteczną depilację i wolniejsza, umożliwiająca przyzwyczajenie się do urządzenia i wrażliwych obszarów.
Trzy dysze
Depilator jest wyposażony w trzy nasadki. Pierwszy to masaż, który ma za zadanie zmniejszyć dyskomfort podczas depilacji. Ale niektórzy użytkownicy sieci zauważają, że zabieg trwa dłużej z taką dyszą, ponieważ pęseta, dzięki rolkom masującym, nie przylega tak mocno do skóry i wyciąga mniej włosów. Dlatego skuteczniejsza jest druga nasadka: to „korek” z dużym otworem, który zapewnia maksymalny kontakt ze skórą. Zaleca się go stosować podczas depilacji pach i okolic bikini. Trzecia nasadka do depilacji punktowej służy do usuwania zarostu.
W zestawie również torba do przechowywania i transportu urządzenia oraz szczoteczka do czyszczenia nasadek i pęsety.
Depilacja w wodzie
Obudowa Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9700 jest wodoodporna, dzięki czemu można jej używać zarówno do depilacji na sucho, jak i na mokro pod prysznicem lub w wannie. W tym drugim przypadku proces jest mniej bolesny, a skóra na parze staje się mniej wrażliwa. Po użyciu nasadkę i głowicę depilatora można przepłukać pod bieżącą wodą.
Autonomia
Depilator jest zasilany przez wbudowaną baterię bez podłączenia do gniazdka. Jedno ładowanie wystarcza na nawet 50 minut pracy, a jeśli jesteś już doświadczonym użytkownikiem i szybko radzisz sobie z depilacją, możesz zapomnieć o ładowaniu na kilka zabiegów. Przydaje się również w podróży. Pełne naładowanie akumulatora zajmuje kilka godzin. Fakt, że nadszedł czas na podłączenie lub odłączenie urządzenia od gniazdka, sygnalizuje wskaźnik na obudowie.