Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9880
Zdjęcia 5 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9880 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9880
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Depilator Silk-épil SE 9-880 SensoSmart NEO 147 990001798Nowa generacja depilatorów Braun jest wyposażona w technologię SensoSmart
Inteligentny czujnik prowadzi Cię przez cały proce... więcejs depilacji
Czerwona lampka ostrzegawcza wskazuje, że naciskasz zbyt mocno i zachęca do optymalizacji ciśnienia dla efektywniejszej depilacji
Usuwanie suchych lub mokrych włosów, konturowanie ciała, stosowanie podczas kąpieli lub pod prysznicem, czyszczenie podwodne Amazon.plZłóż skargę | 439 zł |
Braun Silk-epil 9-880 | 452 zł |
Depilator BRAUN 9-880 Silk-epil 9Depilator to precyzyjny depilator zasilany akumulatorowo. Gwarancja jedwabiście gładkich nóg na dłużej. Zaprojektowany został... więcejspecjalnie do depilacji w ciepłej wodzie. Ciepło poprawia krążenie krwi i sprawia, że skóra jest mniej wrażliwa, a depilacja jest bardziej komfortowa. Pęsety zamykają się pod optymalnym kątem, co pozwala chwytać włosy bardzo blisko skóry i usuwać nawet najdrobniejsze z nich. Końcówki SoftLift Tips delikatnie unoszą włoski i kierują je w stronę pęset. Ruchoma głowica goląca umożliwia lepsze dopasowanie się do kształtów ciała. Dzięki wbudowanej lampce, nie ma obaw przed ominięciem zbędnych włosków. Electro.plZłóż skargę | 600 zł |
Depilator BRAUN 9-880 Silk-epil 9Depilator to precyzyjny depilator zasilany akumulatorowo. Gwarancja jedwabiście gładkich nóg na dłużej. Zaprojektowany został... więcejspecjalnie do depilacji w ciepłej wodzie. Ciepło poprawia krążenie krwi i sprawia, że skóra jest mniej wrażliwa, a depilacja jest bardziej komfortowa. Pęsety zamykają się pod optymalnym kątem, co pozwala chwytać włosy bardzo blisko skóry i usuwać nawet najdrobniejsze z nich. Końcówki SoftLift Tips delikatnie unoszą włoski i kierują je w stronę pęset. Ruchoma głowica goląca umożliwia lepsze dopasowanie się do kształtów ciała. Dzięki wbudowanej lampce, nie ma obaw przed ominięciem zbędnych włosków.... Avans.plZłóż skargę | 600 zł |
DEPILATOR LASEROWY IPL DO WŁOSÓW Bezpieczny i MOCNY biały Profesjonalny japoński ORYGINALNY KOMPAKTOWY Depilator Laserowy IPL Model DH5-IPL NAJNOWSZY MODEL 2023 z Technologią IPL... więcej990 000 błysków niemiecka kwarcowa lampa DO UŻYTKU DOMOWEGO +GRATIS Specjalistyczne Erli.plZłóż skargę | 497 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Braun Silk-epil 9Porównaj w tabeli →
od 569 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 774 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 439 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 834 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 613 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 886 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 412 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 553 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 1 117 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 50 min
od 670 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 530 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 649 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 645 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 849 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 712 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 673 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, trymer, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 740 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 1 123 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 454 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 886 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 496 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 30 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 119 zł
trymer, nasadki: golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, akumulatorowe, do 40 min
od 299 zł
trymer, nasadki: golarka siatkowa, grzebień, do wygładzania, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 120 min
od 799 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do twarzy, do okolic bikini, sieciowe, ogniska: 500 tys.
od 579 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, do twardej skóry, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 1 539 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do twarzy, do pach, do okolic bikini, synchronizacja ze smartfonem, sieciowe / akumulatorowe, na 450000 impulsów światła, ogniska: 450 tys.