Depilator Panasonic ES-EY90 (ES-EY90-A503)
Zdjęcia 16 |
Panasonic ES-EY90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic ES-EY90
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PANASONIC Depilator PANASONIC ES-EY90-A503 Biało-niebieski | 589 zł |
Panasonic ES-EY90 depilator z 8 końcówkami (podwójne dyski z 60 pęsetami, | 629 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY90-A503 | 589 zł |
Panasonic Es-Ey90 Depilator Podwójne Dyski Nasadki | 566 zł |
PANASONIC ES-EY90-A503 5025232928996 | 589 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →