Depilator Panasonic ES-EY70
Zdjęcia 6 |
Panasonic ES-EY70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic ES-EY70
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Depilator 4 w 1 na mokro/sucho ES-EY70-G503 | 464 zł |
PANASONIC Depilator PANASONIC ES-EY70A-G503 Biało-zielony | 599 zł |
Panasonic ES-EY70A depilator z 5 końcówkami (podwójne dyski, elastyczna sz | 599 zł |
Panasonic ES-EY70A-G503 Depilator z 5 końcówkami podwójne dyski | 571 zł |
Depilator Panasonic ES-EY70A-G503 | 574 zł |
Panasonic ES-EY70A depilator z 5 końcówkami (podwójne dyski, elastyczna sz | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →