Depilator Panasonic ES-EY80 (ES-EY80-P503)
Zdjęcia 8 |
Panasonic ES-EY80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic ES-EY80
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Depilator EY ES-EY80 - epilator | 566 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
Panasonic ES-EY80 depilator z 5 końcówkami (podwójne dyski z 60 pęsetami, | 639 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →