Епілятор Panasonic ES-EY80 (ES-EY80-P503)
Фото 8 |
Panasonic ES-EY80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ES-EY80
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic Depilator EY ES-EY80 - epilator | 566 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
Panasonic ES-EY80 depilator z 5 końcówkami (podwójne dyski z 60 pęsetami, | 639 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
Depilator PANASONIC ES-EY80-P503 | 639 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →