Depilator Panasonic ES-EY30 (ES-EY30-V503)
Zdjęcia 10 |
Panasonic ES-EY30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic ES-EY30
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Depilator 2 w 1 na mokro/sucho ES-EY30-V503 | 285 zł |
PANASONIC Depilator PANASONIC ES-EY30A-V503 Biało-fioletowy | 419 zł |
Panasonic ES-EY30A depilator z 3 końcówkami (podwójne dyski, elastyczna sz | 469 zł |
Panasonic Es-Ey30 Depilator Podwójne Dyski Nasadki | 499 zł |
Panasonic ES-EY30-V503 | 499 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →