Depilator Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5605
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5605 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5605
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Depilator BRAUN Silk-epil 5 SensoSmart 5-605 | 400 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 5 SensoSmart 5-605 SES5605 | 400 zł |
Braun SILK-ÉPIL 5-605, Blue | 364 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →