Podkaszarka Remington Smooth & Silky BKT 4000
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Remington Smooth & Silky BKT 4000 |
|
Bezprzewodowy trymer firmy Remington, pozycjonowany przez producenta przede wszystkim jako produkt do pielęgnacji okolic bikini. Kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie pozwala na depilację wrażliwych okolic intymnych z maksymalnym bezpieczeństwem i szacunkiem. Narzędzie jest dostarczane w komplecie z dwiema nasadkami, które umożliwiają stworzenie schludnej, spersonalizowanej fryzury o wymaganej długości (2 mm i 4 mm).
Podkaszarka Remington BKT 4000 może być używana na suchym lub mokrym korpusie, co zapewnia niezawodna szczelna konstrukcja korpusu. Urządzenie zasilane jest wbudowaną baterią, maksymalna żywotność akumulatora to 60 minut, po czym ładowanie zajmie około 4 godzin; na obudowie znajduje się wskaźnik świetlny, który pokazuje stan naładowania. W zestawie specjalna szczoteczka do czyszczenia głowicy żyłkowej oraz torba do bezpiecznego przechowywania narzędzia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Smooth & Silky BKT 4000
Wszystkie ceny 11 →Remington depilator do bikini trymer bezprzewodowy bez podrażnień dwa grze | 134 zł |
REMINGTON Trymer do okolic bikini BKT4000 Cordless Bikini Trimmer | 115 zł |
Remington Trymer do bikini smooth&silky BKT4000 HPREMTRBKT40000 | 137 zł |
Damska Remington BKT4000 Smooth&Silky AGDM-GOL-REM-006 | 145 zł |
Remington Trymer do bikini smooth&silky BKT4000 38500 | 157 zł |
- Zawiera szczoteczkę do czyszczenia
- Zawiera torbę do przechowywania
- Zawiera dwie nasadki do regulacji długości cięcia