Depilator Braun Silk-epil 5 100 Years (MBSES5)
Zdjęcia 7 |
Braun Silk-epil 5 100 Years |
|
Depilator mechaniczny Braun do depilacji można zaliczyć do średniej klasy rozwiązania. Cechą charakterystyczną urządzenia jest to, że jego premiera jest dedykowana 100-leciu producenta. Model wykonany jest w przyjemnym białym kolorze i posiada ekskluzywne etui. Pasuje zarówno do urządzenia, jak i wszystkich akcesoriów, czyli zestawu pięciu dysz. Tak więc depilator Braun Silk-epil 5 100 Years, oprócz głównej jednostki roboczej pęsety, zawiera dwie głowice masujące zaprojektowane w celu zmniejszenia bólu podczas zabiegu.
Ponadto urządzenie jest w stanie zastąpić użytkownika golarką elektryczną, ponieważ jest tam dysza siateczkowa z dodatkowym grzebieniem. Etui jest nie tylko niezawodnie chronione przed wodą, ale także zapewnia praktyczny antypoślizgowy uchwyt. W związku z tym możliwe jest zastosowanie modelu do depilacji na mokro, która z reguły jest mniej bolesna na suchym tle. Warto również podkreślić obecność dwóch szybkich trybów pracy i mocy baterii. Pełne naładowanie tego ostatniego zajmuje około godziny, natomiast okres autonomicznego użytkowania bezprzewodowego to 30 minut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 5 100 Years
Silk-épil 5 Wet & Dry edycja designerska z 5 akcesoriami w tym głowicą do | 430 zł |
Depilator Braun Silk-épil 5 Design Edition | 562 zł |
Braun Silk Epil 5 Mbses5 Epilator Biały 5391 | 372 zł |
BRAUN Maxes5 depilator do włosów 4210201321019 | 341 zł |
Depilator Braun Silk-épil 5 Design Edition | 561 zł |
- Powiększona pęseta Micro-Grip