Fotoepilyator Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5159
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5159 |
|
Fotodepilator Braun zadowoli swojego właściciela dobrym opakowaniem i funkcjami, a także pomoże szybko i bezpiecznie pozbyć się niechcianego owłosienia na ciele. Model emituje do 125 błysków na minutę, nie pozostawiając żadnych pominiętych obszarów i oferuje 10 ustawień intensywności dla różnych rodzajów skóry i najbardziej delikatnych obszarów. Ale nie musisz nawet samodzielnie dostosowywać ustawień: specjalny czujnik SensoAdapt z filtrem UV stale skanuje odcień skóry i automatycznie dostosowuje intensywność każdego błysku, równoważąc w ten sposób wydajność i bezpieczeństwo.
Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5159 jest zasilany z sieci i zbudowany z myślą o żywotności lampy 400 000 błysków, co odpowiada 22 latom zabiegów na całe ciało. A prawdziwą wisienką na torcie będzie opakowanie. Zawiera dwie nasadki (standardową do ciała i mniejszą do twarzy i okolic bikini), mini depilator do twarzy, maszynkę do golenia Venus Extra Smooth Swirl oraz kosmetyczkę do przechowywania fotodepilatora i akcesoriów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5159
Wszystkie ceny 7 →BRAUN IPL PL5159 WHT/GOLD BOX EURO | 1 466 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5159 | 1 466 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5159 | 1 700 zł |
Braun Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5159, hair remover (white/gold, incl. | 1 599 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert IPL PL5159 | 1 599 zł |
Depilator laserowy BRAUN Silk-expert Pro 5 PL5159 + Kosmetyczka + Trymer | 1 599 zł |