Depilator Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810 |
|
Kompletność zależna od dostawy sklepu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPILATORS BRAUN 285809 | 404 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 5 SensoSmart 5-810 | 300 zł |
Depilator Braun Silk-épil 5-810 | 405 zł |
Depilator BRAUN Silk-épil 5 5810 | 335 zł |
Depilator Braun Silk-épil 5-810 | 303 zł |
BRAUN Silk-épil 5-810, blue | 414 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →