Епілятор Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810
Відео 2Фото 6 |
Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810 |
|
Комплектація залежить від постачання магазину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5810
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EPILATORS BRAUN 285809 | 404 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 5 SensoSmart 5-810 | 300 zł |
Depilator Braun Silk-épil 5-810 | 405 zł |
Depilator BRAUN Silk-épil 5 5810 | 442 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →