Епілятор Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5820
Фото 7 |
Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-epil 5 SensoSmart 5820
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun Braun Silk-épil 5 Golarka Mechaniczna Biało/Różowy 4210201285892 | 450 zł |
Braun Silk-épil 5 S5820 depilator + trymetr do okolic bikini | 429 zł |
DEPILATOR BRAUN Silk-epil 5 (Wet&Dry) SensoSmart MICROGRIP + GŁOWICA SPA | 179 zł |
Depilator BRAUN Silk-épil 5 SES5-820 | 265 zł |
Depilator Braun Silk-epil 5 SES 5-820 | 259 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →