Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890 |
|
Czujnik ciśnienia do bardziej wydajnej depilacji. Depilacja pod prysznic.
Model Silk-epil 9 SensoSmart SES 9890 jest wyposażony w trymer do pielęgnacji poszczególnych obszarów skóry, SES 9870 - zawiera maszynkę do golenia Gillette Venus Swirl, SES 9980 - jest wyposażony w trymer i dodatkowe nasadki do peelingu ciała i twarzy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Silk-pil 9 depilator do długotrwałego usuwania włosów z golarką elek | 954 zł |
Braun Silk-épil 9 S9890 depilator + trymetr do okolic bikini dla kobiet | 913 zł |
Depilator BRAUN Silk-épil 9 SensoSmart 9-890 | 639 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →