Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890
Відео 1Фото 8 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890 |
|
Датчик вимірювання тиску для більш ефективної епіляції. Можливість проведення епіляції під душем.
Модель Silk-epil 9 SensoSmart SES 9890 обладнана тримером для обробки окремих ділянок шкіри,
SES 9870 — в комплекті має бритву Gillette Venus Swirl,
SES 9980 — оснащена і тримером, і додатковими насадками для пілінгу тіла і особи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9890
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun Silk-pil 9 depilator do długotrwałego usuwania włosów z golarką elek | 954 zł |
Braun Depilator Silk-épil 9-890 SensoSmart | 649 zł |
Braun Silk-épil 9 S9890 depilator + trymetr do okolic bikini dla kobiet | 913 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →