Fotoepilyator Foreo Peach 2
Wideo 8Zdjęcia 23 |
Foreo Peach 2 |
|
W zestawie kabel zasilający z 4 adapterami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Foreo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Foreo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foreo Peach 2
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOREO PEACH™ Peach 2 Masaż Koralowy | 1 847 zł |
FOREO PEACH™ 2 Peach F1887 | 1 847 zł |
Foreo - Peach 2 - Urządzenie Ipl Do Trwałego Usuwania Włosów Z Systemem Sk | 1 999 zł |
FOREO PEACH 2 Device - Peach F1887 | 1 937 zł |
Foreo Foreo PEACH™ 2 1 Stk. | 1 377 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →