Podkaszarka Philips Lady Shaver Series 8000 BRL 176 (BRL176/00)
Zdjęcia 17 |
Philips Lady Shaver Series 8000 BRL 176 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Lady Shaver Series 8000 BRL 176
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Golarka damska Philips z serii 8000 golarka bezprzewodowa z 8 akcesoriami | 322 zł |
PHILIPS Golarka PHILIPS SatinShave Advanced Wet&Dry BRL176/00 Biały | 389 zł |
Philips Golarka damska Series 8000 BRL176 - lady shaver | 299 zł |
Philips Lady Shaver Series 8000 Bezprzewodowa golarka na mokro i sucho BRL | 369 zł |
Philips BRL176/00 | 299 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości depilatora Philips Lady Shaver Series 8000 BRL 176:
- W zestawie rękawica złuszczająca
PolecamyPorównaj w tabeli →