Podkaszarka Philips Lady Shaver Series 6000 BRL 136 (BRL136/00)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Philips Lady Shaver Series 6000 BRL 136 |
|
Firma Philips opracowała poręczny bezprzewodowy trymer do bezpiecznego usuwania włosów ze wszystkich części ciała. Producent zadbał o to, aby zabieg był jak najbardziej efektywny i jednocześnie komfortowy. Zaokrąglone końcówki sprawiają, że urządzenie gładko przesuwa się po skórze, zapobiegając podrażnieniom. Pływająca folia naturalnie przesuwa się po nierównościach i zakrętach, pozostając w bliskim kontakcie ze skórą, zapewniając równomierne golenie.
A dzięki wodoodpornej obudowie urządzenia można używać zarówno do golenia na sucho, jak i na mokro pod prysznicem. Ta ostatnia opcja jest szczególnie istotna dla posiadaczy wrażliwej skóry, ponieważ gorąca woda ją rozluźnia, zmiękcza włoski i zmniejsza ryzyko podrażnień. Philips Lady Shaver Series 6000 BRL 136 oferuje również rozszerzony pakiet, który zawiera przydatne przystawki i akcesoria.
Zawiera nakładkę wygładzającą skórę, nasadkę z miękkim poślizgiem, która zapewnia wygodne golenie i dodatkowe zabezpieczenie zakrzywionych miejsc, grzebień do wygładzania włosów, rękawiczkę złuszczającą zapobiegającą wrastaniu włosków oraz futerał do przechowywania i transportu. Ale jest tylko jedno ograniczenie prędkości. Ponieważ jest to model bezprzewodowy, zasilany jest z wbudowanego akumulatora, dzięki czemu zabieg można przeprowadzić w dowolnym dogodnym dla siebie miejscu, w tym pod prysznicem. Jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy na baterii, a pełne przywrócenie energii zajmuje aż 10 godzin. Zestaw zawiera kabel ładujący USB-A, ale nie zawiera adaptera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Lady Shaver Series 6000 BRL 136
Wszystkie ceny 18 →Philips Golarka damska 6000 Series BRL136 - lady shaver | 144 zł |
Philips Golarka damska Seria 6000 BRL136/00 HPPHIGDBRL13600 | 156 zł |
Philips Lady Shaver Series 6000 Bezprzewodowa golarka na mokro i sucho BRL | 169 zł |
Golarka Philips Lady Shaver Series 6000 BRL136/00 | 149 zł |
Damska Philips Series 6000 BRL136/00 biało-fioletowy AGDM-GOL-PHI-249 | 164 zł |
- W zestawie rękawica złuszczająca