Depilator Philips Series 8000 BRE 710 (BRE710/00)
Zdjęcia 6 |
Philips Series 8000 BRE 710 |
|
Depilator Philips Series 8000 można zaklasyfikować jako depilator średniej klasy. Opakowanie zawiera 5 nasadek roboczych, w tym właściwy dysk depilujący, golarkę foliową, grzebień i akcesoria do wygładzania skóry i usuwania plam. To ostatnie akcesorium nadaje się do wrażliwych obszarów, takich jak pachy lub okolice bikini. Tarcze modelu wykonane są z ceramiki, która przewyższa metal pod względem delikatności uderzenia, ale jest mniej wytrzymała, przez co wymaga ostrożnego obchodzenia się i ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Depilator Philips Series 8000 BRE 710 wyróżnia się szczelną, antypoślizgową obudową, dzięki czemu nadaje się również do usuwania na mokro niechcianych włosów. Dostępne są również dwa ustawienia prędkości: średnia i zwiększona – odpowiednio dla cienkich i grubszych włosów. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 40 minut pracy na baterii, po czym naładowanie go energią zajmie do 2 godzin. Inne cechy modelu to obecność szczoteczki do czyszczenia i pokrowca z tkaniny na urządzenie i akcesoria, obecność podświetlenia i funkcji szybkiego ładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 8000 BRE 710
Wszystkie ceny 21 →Philips Epilator Depilator Biały BRE710/00 | 350 zł |
Philips Depilator Series 8000 | 290 zł |
Philips Depilator Seria 8000 BRE710/00 HPPHIDEBRE71000 | 282 zł |
Depilator PHILIPS BRE710/00 | 274 zł |
PHILIPS Satinelle BRE710/00 5w1 8710103935483 | 329 zł |