Depilator Philips Series 8000 BRE 715 (BRE715/00)
Zdjęcia 6 |
Philips Series 8000 BRE 715 |
|
Depilator dyskowy Philipsa można zaliczyć do średniej półki cenowej. Model jest pozycjonowany jako rozwiązanie do delikatnej depilacji i jest odpowiedni dla posiadaczy wrażliwej skóry. Wynika to częściowo z zastosowania krążków ceramicznych, które zapewniają delikatniejsze uderzenie niż zwykłe metalowe odpowiedniki. Dodatkowo, dzięki szczelnej obudowie, urządzenie może służyć do tzw.
depilacji na mokro, która jest uważana za delikatniejszą na suchym tle. Depilator Philips Series 8000 BRE 715 oferuje 2 ustawienia prędkości, szeroką głowicę i dodatkowe oświetlenie, aby przyspieszyć proces bez poświęcania ogólnej jakości. Stwierdza się, że efekty depilacji, czyli gładkiej skóry, utrzymają się do 4 tygodni. Oprócz głównej głowicy roboczej w opakowaniu modelu znajdują się dodatkowe nasadki, w tym trymer, grzebień, rękawica złuszczająca, środek do usuwania owłosienia oraz etui do przechowywania. Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową. Zapewnia do 40 minut nieprzerwanej pracy, a następnie wymaga 2-godzinnego ładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 8000 BRE 715
Wszystkie ceny 7 →Depilator Philips Seria 8000 BRE715/00 | 299 zł |
PHILIPS Satinelle BRE715/00 6w1 8710103935506 | 349 zł |
Philips BRE715/00 Series 8000 AGDM-DEP-PHI-092 | 329 zł |
Philips Depilator Seria 8000 Depilator do użytku na sucho i na mokro BRE71 | 279 zł |
Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry depilator BRE715/00 1 szt | 332 zł |
Depilator PHILIPS BRE715/00 | 299 zł |
Philips Depilator Seria 8000 - Depilator do użytku na sucho i na mokro - B | 279 zł |