Fotoepilyator Philips Lumea Prestige BRI 957 (BRI957/00)
Zdjęcia 22 |
Philips Lumea Prestige BRI 957 |
|
Zaawansowany fotoepilator firmy Philips został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy i maksymalnym komforcie użytkownika. Pasuje do większości odcieni skóry i kolorów włosów i twierdzi się, że zmniejsza wzrost włosów nawet o 92% po zaledwie 3 sesjach. Wygodne jest również to, że należy go stosować co dwa tygodnie przez pierwsze 6 tygodni - w porównaniu z cotygodniową częstotliwością większości innych modeli.
Fotoepilator wyposażony jest w lampę, której żywotność wynosi 450 000 błysków - według firmy Philips odpowiada to 39 latom żywotności lampy. Aby uzyskać wysokiej jakości rezultaty, Philips Lumea Prestige BRI 957 oferuje wbudowany filtr UV, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, oraz cztery specjalnie ukształtowane nasadki do różnych części ciała: twarzy, ciała, pach i okolic bikini. Do wyboru jest 5 poziomów mocy, ale czujnik SmartSkin przejmuje całą główną pracę: samodzielnie określa odcień skóry i pomaga wybrać najbardziej komfortowe ustawienie. Również dużym plusem jest możliwość pracy zarówno z sieci jak iw trybie bezprzewodowym przy wykorzystaniu wbudowanej baterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Lumea Prestige BRI 957
PHILIPS LUMEA 9000 BRI957/00 8710103968504 | 2 399 zł |
Philips Lumea IPL 9000 Series Odnowione fabrycznie urządzenie do depilacji | 1 539 zł |
Depilator Philips Lumea BRI957/00 | 2 099 zł |
Depilator IPL PHILIPS Lumea Bri955/00 | 2 099 zł |
DEPILATOR LASEROWY PHILIPS LUMEA BRI957/00 | 2 099 zł |