Podkaszarka Philips SatinShave Essential HP6341
Zdjęcia 4 |
Philips SatinShave Essential HP6341 |
|
Firma Philips oferuje dość łatwy w obsłudze i niedrogi trymer damski z serii SatinShave, który pozycjonowany jest jako urządzenie do usuwania niechcianego owłosienia na nogach. Główną zaletą modelu jest łatwość obsługi. Po pierwsze, źródłem zasilania są dwie baterie AA. Oznacza to, że trymer jest bezprzewodowy, dzięki czemu możesz przeprowadzić zabieg w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu.
Po drugie, urządzenie nadaje się do depilacji na sucho i na mokro, czyli można go używać pod prysznicem. Jednocześnie gorąca woda odpręża skórę i zmniejsza ryzyko podrażnień. Philips SatinShave Essential HP6341 jest wyposażony w przyjazną dla skóry golarkę foliową bez zacięć i jest wyposażony w nasadkę grzebieniową do dłuższych włosów. Ponadto warto zwrócić uwagę na ergonomiczny uchwyt i tylko jeden tryb dużej prędkości.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips SatinShave Essential HP6341
Wszystkie ceny 6 →Philips SatinShave Essential elektryczna maszynka do golenia na mokro i su | 99 zł |
Philips SatinShave Essential HP6341/00 | 260 zł |
Golarka damska PHILIPS HP6341/00 | 269 zł |
Philips Hp 6341/00 Epilator Biały HP6341/00 | 106 zł |
Philips Ladyshave HP6341/02 | 336 zł |
Golarka damska PHILIPS HP6341/00 | 169 zł |