Fotoepilyator Philips Lumea 9900 BRI 973
Zdjęcia 13 |
Philips Lumea 9900 BRI 973 |
|
Fotoepilator z serii Philips Lumea, według producenta, został opracowany we współpracy z dermatologami i przeznaczony jest do wygodnego, bezpiecznego i skutecznego usuwania niechcianego owłosienia w warunkach domowych. Model można nazwać uniwersalnym, ponieważ jest w stanie przetworzyć dowolną część ciała. W tym celu w zestawie znajdują się 3 dysze: płaska z małym okienkiem do twarzy, wklęsła z dużym okienkiem do ciała oraz bardzo precyzyjna Precision do trudno dostępnych miejsc, w tym okolic bikini.
Aby zabieg był skuteczny i bezpieczny, firma Philips wdrożyła kilka technologii. Czujnik SmartSkin automatycznie wykrywa odcień skóry i pomaga znaleźć najlepsze ustawienia. Inteligentne ustawienia dostosowują zabieg do charakterystyki każdego obszaru skóry. Filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. A w markowej aplikacji sztuczna inteligencja SkinAI analizuje stan skóry i monitoruje efekt depilacji.
Ponadto system bezpieczeństwa Philips Lumea 9900 BRI 973 zapobiega przypadkowym błyskom. Depilator oferuje 5 ustawień mocy światła w zależności od rodzaju skóry i jest wyposażony w lampę o zasobach 450 000 błysków. Nawet przy regularnym użytkowaniu odpowiada to 39 latom pracy. Na uwagę zasługuje również praca w trybie przewodowym i bezprzewodowym (z wbudowanego akumulatora) oraz stylowe etui do przechowywania, które jest dołączone do urządzenia wraz z załącznikami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Lumea 9900 BRI 973
Wszystkie ceny 7 →PHILIPS Depilator PHILIPS Lumea 9900 SkinAI BRI973/00 Biało-złoty | 1 799 zł |
Philips Lumea IPL Seria 9900 Urządzenie IPL do depilacji światłem z SenseI | 1 999 zł |
Philips Lumea 9900 IPL BRI973/00 | 1 799 zł |
Depilator PHILIPS Lumea 9900 IPL BRI973/00 SenseIQ BRI973 00 | 1 799 zł |
Depilator Philips BRI973/00 | 2 029 zł |
Depilator PHILIPS Lumea IPL Seria 9900 SenseIQ BRI973/00 | 2 600 zł |
Philips Lumea 9900 IPL BRI973/00 | 1 799 zł |