Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705
Wideo 5Zdjęcia 12 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Silk-epil 9-705 9705 | 433 zł |
Depilator Braun Silk-epil 9 9705 (4210201426714)Superszybkie rezultatyBraun Silk-épil 9 ma szerszą głowicę zapewniającą szybszą depilację i ultraszybkie rezultaty.Depil Rozetka.plZłóż skargę | 411 zł |
Braun Depilator BRAUN Silk-epil 9705Chłodzenie: NieDługość przewodu: 1,23 mEAN: 4210201426714Fu Akces-markt.plZłóż skargę | 477 zł |
Silk-epil 9705 | 561 zł |
Braun Silk-épil 9 S9705 depilator na nogi, ciało i pachyBraun Silk-épil 9 S9705, Depilatory dla kobiet, Koniec z niechcianym owłosieniem, koniec z częstym goleniem - po prostu ideal... więcejnie gładka skóra. Depilator Braun Silk-épil 9 S9705 umożliwia szybkie i precyzyjne usuwanie dłuższych oraz krótszych, bardzo delikatnych włosków. Wyrywa je z cebulką, pozostawiając skórę gładką przez bardzo długi czas. Dodatkowo będzie Ci służył o wiele dłużej niż jednorazowa golarka, którą trzeba często wymieniać, co prowadzi także do produkcji dużej ilości odpadów. Zawartość zestawu: depilator do ciała 1 szt. delikatna końcówka 1 szt. kabel do ładowania 1 szt. etui 1 szt. Właściwości: wyrywa włoski razem z korzeniami jest szybszy i dokładniejszy niż klasyczna depilacja nie podrażnia skóry depilacja ma długotrwały efekt dostosowuje się do konturów ciała, zapewniając jeszcze dokładniejszą depilację Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Notino.plZłóż skargę | 710 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Braun Silk-epil 9Porównaj w tabeli →
od 569 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 774 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 891 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 411 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 627 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 613 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 886 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 796 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 633 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 609 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 924 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 849 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 40 min
od 814 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 697 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 50 min
od 1 117 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 50 min
od 670 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
Wideo recenzje
Gładkie nogi na kilka tygodni z depilatorem Braun Silk epil9
22 lipca 201753 927 przegląd
Dlaczego dałam depilatorowi drugą szansę? Braun Silk-épil 9 Wet&Dry I KONKURS
8 czerwca 201849 961 przegląd
Moje triki na gładkie i piękne nogi I Braun Silk-épil 9 Wet & Dry
24 maja 201843 807 przegląd
Braun Silk epil 9 720 Wet & Dry - dane techniczne - RTV EURO AGD
29 czerwca 202033 626 przegląd
How To Epilate | Braun Epilator Silk Epil 9
8 lipca 202251 173 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 456 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 796 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 924 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 496 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 30 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 399 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 60 min
od 279 zł
depilator pęsetowy, nasadki: delikatne, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 670 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 359 zł
depilator pęsetowy, nasadki: delikatne, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min