Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300
Zdjęcia 10 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300 |
|
Depilator Braun Silk-epil 9 to zaawansowane rozwiązanie do mechanicznego usuwania włosów. Jednym z chipów urządzenia jest zespół roboczy pęsety z czujnikiem nacisku i ruchomą głowicą Flex 3D. Ten ostatni ma kilka stopni swobody jednocześnie, co ułatwia przesuwanie i podążanie za konturami ciała. Dodatkowo model został wyposażony w podświetlenie oraz wodoodporną obudowę, co pozwala na zastosowanie go do depilacji na mokro.
Ta ostatnia cecha pozwala zamienić depilację w rodzaj zabiegu spa i zminimalizować ból. Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300 charakteryzuje się rozbudowanym zestawem aplikacyjnym. Jednostka główna uzupełniona jest o system masażu zwiększający komfort depilacji. Osobne urządzenie w zestawie przeznaczone jest do pielęgnacji twarzy - jest to FaceSpa z głowicą peelingującą, masażerem i depilatorem do brwi. Jest też foliowa maszynka do golenia, grzebień i akcesorium do depilacji punktowej. Model działa z wbudowanego akumulatora. Pełny cykl ładowania trwa 2 godziny i zapewnia do 50 minut autonomii, a ponadto obsługiwane jest szybkie 15-minutowe ładowanie, które wystarcza na 10 minut pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300
Braun MGK5280 Trymer Do Brody Czarny 9 w 1 BRAUN SE9300 3D | 882 zł |
Depilator Braun Silk-épil 9 Flex 9300 | 1 341 zł |
Braun Silk-épil 9 S9300 depilator na nogi, ciało i pachy | 1 519 zł |