Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9995
Zdjęcia 8 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9995 |
|
Zaawansowany depilator z pęsetą to najwyższy model linii Braun Silk-epil 9. Posiada bogaty zestaw dostawczy. Wśród dostępnych tutaj akcesoriów znajduje się samo urządzenie do depilacji z 40 metalowymi pęsetami do mechanicznego usuwania włosów z korzenia, dysza do masażu i stymulacji skóry, maszynka do golenia z folii, grzebień i kilka szczoteczek do peelingu złuszczającego. Dodatkowo depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9995 uzupełnia kolejne urządzenie – kompaktowy trymer do twarzy FaceSpa.
Zapewnia również specjalne nasadki – depilator do brwi, kilka pędzli do szorowania, gąbkę kosmetyczną itp. Taki zestaw zapewni kompleksową domową pielęgnację różnych partii ciała. Dla wygody użytkowników urządzenie zostało uzupełnione o ruchomą głowicę i podświetlenie, a także obsługuje dwa tryby szybkich prędkości dla różnych rodzajów włosów (cieńsze i grubsze). Do zalet należy również wodoodporna obudowa oraz możliwość depilacji na mokro. Z w pełni naładowanej baterii model może pracować przez 50 minut, po czym zajmie 2 godziny ładowania. Nawiasem mówiąc, w zestawie znajduje się również stacja dokująca i etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9995
Wszystkie ceny 6 →Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-995BS FLMG | 890 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-995BS FLMG | 890 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-995BS FLMG 4760602 | 890 zł |
Depilator Braun Silk-épil 9-995 | 886 zł |
Braun Silk-épil 9 S9995 depilator ze szczoteczką do czyszczenia | 1 165 zł |
Depilator BRAUN Beauty Set 9 Silk-épil SE S9-995 | 1 101 zł |