Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9730
Відео 4Фото 8 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9730 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Braun Silk-epil 9Порівняти в таблиці →
від 569 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 774 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 882 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 411 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 627 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 613 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 886 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 567 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 633 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 609 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 924 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 849 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 814 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 697 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
Відеоогляди
MY EPILATING SECRETS & BRAUN SILK EPIL 9 REVIEW | Axelle Blanpain
29 червня 2018446 766 переглядів
DIY Hair Removal at HOME #WithMe using BRAUN Silk Epil 9 EPILATOR Review Part 2...NEVER SHAVE AGAIN!
21 листопада 2020103 719 переглядів
How to use Epilator | Braun Silk Epil-9
6 січня 2022231 753 перегляда
Easy Hair Removal at Home ft. Braun Silk Epil 9 | Sneha Sen
14 червня 2021133 942 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 569 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 411 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 530 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 886 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 399 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, акумулятор, до 60 хв
від 924 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 496 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 30 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв