Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9730
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9730 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Braun Silk-epil 9Porównaj w tabeli →
od 569 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 774 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 891 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 613 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 700 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 411 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 627 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 670 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 530 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 708 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 645 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 849 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 705 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 588 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, trymer, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 740 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 919 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
Wideo recenzje
MY EPILATING SECRETS & BRAUN SILK EPIL 9 REVIEW | Axelle Blanpain
29 czerwca 2018446 766 przegląd
DIY Hair Removal at HOME #WithMe using BRAUN Silk Epil 9 EPILATOR Review Part 2...NEVER SHAVE AGAIN!
21 listopada 2020103 719 przegląd
How to use Epilator | Braun Silk Epil-9
6 stycznia 2022231 753 przegląd
Easy Hair Removal at Home ft. Braun Silk Epil 9 | Sneha Sen
14 czerwca 2021133 942 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 569 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 411 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 530 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 796 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 924 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 399 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 60 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 496 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 30 min
od 670 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min