Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9855 (SES 9/855)
Відео 3Фото 9 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9855 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Braun Silk-epil 9Порівняти в таблиці →
від 569 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 774 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 891 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 411 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 627 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 613 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 886 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 633 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 609 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 924 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 849 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 814 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 697 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
від 1 117 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
від 670 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
Відеоогляди
How to use Epilator | Braun Silk Epil-9
6 січня 2022232 648 переглядів
Braun Silk epil 9
8 травня 201734 342 перегляда
Braun Silk-épil 9 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator Rose Gold 4-in-1 Beauty set Cordless Wet & Dry
14 травня 20191 363 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 645 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 529 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, для огрубілої шкіри, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв
від 499 zł
пінцетний епілятор, насадки: delikatny, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, для огрубілої шкіри, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
від 119 zł
тример, насадки: сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, акумулятор, до 40 хв
від 299 zł
тример, насадки: сіткова бритва, гребінь, для розгладження, волога епіляція, акумулятор, до 120 хв
від 796 zł
фотоепілятор, рівнів потужності: 5, насадки: для тіла, обличчя, зони бікіні, мережа, спалахів: 500 тис.
від 1 539 zł
фотоепілятор, рівнів потужності: 5, насадки: для тіла, обличчя, пахв, зони бікіні, синхронізація зі смартфоном, мережа/акумулятор, на 450000 спалахів, спалахів: 450 тис.
від 1 401 zł
фотоепілятор, рівнів потужності: 5, насадки: для тіла, обличчя, мережа, спалахів: 250 тис.