Odkurzacz
Bosch Unlimited 7 BBS 712A
Zdjęcia 17 |
Bosch Unlimited 7 BBS 712A |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Unlimited 7 BBS 712A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Odkurzacz 2 w 1 Unlimited 7 BBS712A Powerful TurboSpin motor with up to 66.000 rpm and strong motorized Brush ensure outstanding cleaning performance on all ty... więcejpes of floors Convenient features such as Flex Tube for easy cleaning under low furniture, Nozzle Foot Release and lightweight handheld Two exchangeable batteries to extend runtime: Clean up to 200 m² without recharging. Motorized brush for more than 99.9 % dust pick-up* Accessories included: 2in1 furniture brush & upholstery nozzle, small crevice nozzle, mattress nozzle, 2 x 3.0 Ah battery packs, docking station The Unlimited 7 provides the perfect interplay of motorized brush, strong Bosch battery and lightweight TurboSpin motor. The digital motor is highly efficient with up to 66.000 rpm. The brush with integrated LED lights ensures more than 99.9% dust pick-up*. The original Bosch Battery allows up to 100 sqm of cleaning with just one battery charge**. And thanks to the second battery included, you can extend the runtime further and clean your whole home (up to 200 sqm**) without having to recharge in between. Proshop.plZłóż skargę | 1 753 zł |
Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BBS712A SzaryOdkurzacz BOSCH BBS712A bezprzewodowy, poręczny i jednocześnie skuteczny, wyposażony w akumulator 3.0 Ah. Czas pracy pojedync... więcejzego akumulatora do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Electro.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BBS712AOdkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o pojemności zbiornika na kurz 0,... więcej3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V Pojemność akumulatora: 3.0 Ah Pojemność zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy wybór pracy Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie bardzo poręczny Teraz jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, wydajnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak skuteczny jak tradycyjny odkurzacz², zapewniając dokładne i jednocześnie wygodne odkurzanie. Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ergonomiczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się większą wszechstronnośc Maxelektro.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Pionowy Bosch Unlimited 7 BBS712A szary AGDM-ODK-BOS-275Odkurzacz pionowy Unlimited 7 BBS712A, Bosch Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie bardzo poręczny. Teraz jest to... więcejmożliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, wydajnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak skuteczny jak tradycyjny odkurzacz², zapewniając dokładne i jednocześnie wygodne odkurzanie. Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ergonomiczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Komputronik.plZłóż skargę | 1 549 zł |
Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BBS712A SzaryOdkurzacz BOSCH BBS712A bezprzewodowy, poręczny i jednocześnie skuteczny, wyposażony w akumulator 3.0 Ah. Czas pracy pojedync... więcejzego akumulatora do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Avans.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BBS712A | 2 311 zł |
Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BBS712A SzaryOdkurzacz BOSCH BBS712A bezprzewodowy, poręczny i jednocześnie skuteczny, wyposażony w akumulator 3.0 Ah. Czas pracy pojedync... więcejzego akumulatora do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Seria Bosch Unlimited (pionie ręczne)Porównaj w tabeli →
od 762 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, nasadki: elektryczna turboszczotka, waga 2.3 kg
od 1 398 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, do materacy, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 403 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 2 199 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: parkietowa, mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, do mebli, do materacy, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3.2 kg
od 1 459 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 445 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 2.9 kg
od 2 099 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż
od 1 700 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 2.9 kg
od 1 321 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 399 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 4.4 kg
od 1 659 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 2 734 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: parkietowa, elektryczna turboszczotka, do mebli, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 2 008 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 2 200 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3.2 kg
od 860 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 1 799 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, nasadki: turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3.32 kg
od 2 400 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 78 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do materacy, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 200 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, nasadki: elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 1 349 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 459 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 833 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 398 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, do materacy, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 2 199 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: parkietowa, mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, do mebli, do materacy, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3.2 kg
od 1 445 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 2.9 kg
od 2 200 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 3.2 kg
od 1 321 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 82 dB, zginana rura, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 2 099 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż
od 1 108 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho i mokro, system cyklon, HEPA, moc ssania 150 W, poziom hałasu 72 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, mop, waga 4 kg
od 2 008 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, do mebli, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg
od 1 999 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 79 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu
od 2 151 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, poziom hałasu 76 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.9 kg