Płyta główna Biostar A68N-2100K
Zdjęcia 5 |
Biostar A68N-2100K
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Chipset:AMD Beema
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR3 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:1333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:4 pin
AMD E1-6010 c grafiką Radeon R2 i dwa x86-jądra z architekturą Puma, pracujący na częstotliwości 1,35 Ghz.
Wszystkie dane techniczne
Kup Biostar A68N-2100K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Biostar A68N-2100K płyta główna E1-6010 mITX HD8210 | 326 zł |
BIOSTAR A68N-2100K P?yta g?ówna - socket - DDR3L (Low Voltage) RAM - Mini- | 260 zł |
Płyta główna Biostar A68N-2100K | 343 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BIOSTAR MB Biostar A68N-2100K - PACZKOMAT, POCZTA, K | 263 zł |
Biostar A68n-2100k Motherboard Posrebrzany DSP0000008290 | 216 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →