Obudowa Cooler Master MasterBox NR200P biały
Wideo 29Zdjęcia 11 |
Ta obudowa pomoże w złożeniu wydajnego komputera nawet w oparciu o płytę główną mini-ITX. Ultrakompaktowa obudowa na komputer pozwoli bezpiecznie korzystać z potężnej oddzielnej grafiki do gier. Obudowa ma możliwość ustawienia w pionie wysokowydajnej karty graficznej z dwoma gniazdami. Jednostka systemowa ma w standardowym pakiecie riser PCI-Express x16, otwierający dostęp do instalacji karty graficznej najnowszej generacji na platformie.
Obudowa komputera Cooler Master MasterBox NR200P jest chłodzona powietrzem. Dopływ powietrza jest kierowany z góry na dół. Układ chłodzenia oparto na dwóch wentylatorach 120 mm. W takim przypadku możliwe będzie zastosowanie zasilacza formatu SFX / SFX-L, przy czym podkładka montażowa zasilacza znajduje się za przednią pokrywą. Kolejną charakterystyczną cechą obudowy jest obecność kilku odmian głównej ściany bocznej w zestawie. Jako osłonę boczną można umieścić zarówno przeźroczystą taflę szklaną, jak i perforowaną metalową ściankę. Z takiej obudowy można stworzyć stabilny i niesamowicie mocny PC oparty na miniaturowej płycie głównej ITX.
Kup Cooler Master MasterBox NR200P biały
Obudowa COOLER MASTER MasterBox NR200P-WGNN | 480 zł |
Obudowa COOLER MASTER MasterBox NR200P-WGNN MCB-NR200P-WGNN-S00 | 480 zł |
Modyfikacje Cooler Master MasterBox NR200P
Ceny na Cooler Master MasterBox NR200P |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox NR200P biały | od 480 zł | 3 oferty | ||
Cooler Master MasterBox NR200P czarny | od 327 zł | 1 oferta |