Okap Amica OSC6559B czarny
Zdjęcia 6 |
Amica OSC6559B czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OSC6559B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap podszafkowy Amica OSC6559B Czarny 1193849 | 549 zł |
Okap podszafkowy Amica OSC6559B 60cm Czarny LED | 549 zł |
Okap podszafkowy OSC6559B 60 cm czarny Amica | 549 zł |
Okap podszafkowy AMICA OSC6559B I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 541 zł |
Modyfikacje Amica OSC6559B
Ceny na Amica OSC6559B |
---|---|---|---|---|
Amica OSC6559W biały | od 549 zł | 4 oferty | ||
Amica OSC6559B czarny | od 541 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →