Okap Bosch DUL 63CC50 stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Bosch DUL 63CC50 stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Nowoczesny okap kuchenny z baldachimem i mocowaniem do ściany. To markowy system wentylacji popularnego niemieckiego producenta Bosch. Urządzenie pozwala skutecznie radzić sobie z zanieczyszczonym powietrzem, nasyconą parą wodną, cząsteczkami tłuszczu oraz związkami aromatycznymi. Model przeznaczony do montażu nad płytą grzejną. Duża konstrukcja daszka pozwala na pokrycie niemal całej przestrzeni nad palnikami.
Okap kuchenny Bosch DUL 63CC50 jest przeznaczony głównie do usuwania powietrza nasyconego parą na zewnątrz kuchni przez kanał wentylacyjny. Ale jeśli nie ma kanału wentylacyjnego lub jest on zajęty przez inny sprzęt, system wentylacyjny może być używany w trybie recyrkulacji. W takim przypadku przed napędem należy zamontować specjalny filtr węglowy (do nabycia osobno), który dodatkowo oczyści nasycone powietrze z obcych zapachów. Ponadto model został wyposażony w podświetlenie LED, co sprawia, że praca z płytą jest wygodniejsza. Technika ma obudowę ze stali nierdzewnej, co sprawia, że konstrukcja urządzenia jest bardziej klasyczna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch DUL 63CC50 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 20 →Bosch DUL62FA50 Serie 2 okapy kuchenne 60 cm stal nierdzewna DUL63CC50 | 772 zł |
Bosch DUL63CC50 Okap podszafkowy HZBOSOP63CC5000 | 719 zł |
Podszafkowy Bosch Serie 4 DUL63CC50 AGDZ-OKAP-BOS-113 | 619 zł |
Okap BOSCH DUL63CC50 Srebrny | 590 zł |
Bosch DUL63CC50 Okap podszafkowy 40940 | 620 zł |
Modyfikacje Bosch DUL 63CC50
Ceny na Bosch DUL 63CC50 |
---|---|---|---|---|
Bosch DUL 63CC20 biały | od 751 zł | 2 oferty | ||
Bosch DUL 63CC50 stal nierdzewna | od 589 zł | 21 oferta |