Okap Amica OSC6112I stal nierdzewna (1160950)
Zdjęcia 4 |
Amica OSC6112I stal nierdzewna 2020 rok biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OSC6112I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Okap AMICA OSC6112I Inox+szkło | 299 zł |
Amica OSC6112I | 296 zł |
Okap AMICA OSC6112I Inox | 297 zł |
Okap podszafkowy Amica OSC6112I 1160950 | 339 zł |
Okap AMICA OSC6112I Inox | 299 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Amica OSC6112I
Ceny na Amica OSC6112I |
---|---|---|---|---|
Amica OSC6112W biały | od 272 zł | 19 oferty | ||
Amica OSC6112I stal nierdzewna | od 297 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →