Okap Amica OMC6241I stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Amica OMC6241I stal nierdzewna 2020 rok czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OMC6241I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica okap kuchenny 1161234 | 656 zł |
Amica Okap OMC6241I HZAMIOZOMC6241I | 519 zł |
Okap wkład AMICA OMC6241I | 525 zł |
Podszafkowy Amica OMC6241I AGDZ-OKAP-AMI-092 | 510 zł |
Amica Okap OMC6241I 47109 | 511 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Amica OMC6241I
Ceny na Amica OMC6241I |
---|---|---|---|---|
Amica OMC6241B czarny | od 399 zł | 15 oferty | ||
Amica OMC6241I stal nierdzewna | od 509 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →