Витяжка Amica OMC6241I нержавіюча сталь
Фото 5 |
Amica OMC6241I нержавіюча сталь 2020 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica OMC6241I нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amica Okap OMC6241I HZAMIOZOMC6241I | 519 zł |
Podszafkowy Amica OMC6241I AGDZ-OKAP-AMI-092 | 510 zł |
Amica Okap OMC6241I 47109 | 511 zł |
Amica Okap OMC6241I 47109 | 519 zł |
Okap wkład AMICA OMC6241I | 525 zł |
Okap szafkowy AMICA OMC6241I I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 509 zł |
Okap OMC6241I | 569 zł |
Модификації Amica OMC6241I
Ціни на Amica OMC6241I |
---|---|---|---|---|
Amica OMC6241I нержавіюча сталь | від 509 zł | 7 пропозицій | ||
Amica OMC6241B чорний | від 398 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →