Procesor AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX (YD3400C5FHBOX)
Wideo 12Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX |
|
Procesor, który dołączył do serii Ryzen 5 Picasso w 2019 roku, stworzony w procesie technologicznym 12 nm łączy cztery rdzenie przetwarzające i układ graficzny Radeon RX Vega 11 o częstotliwości 1,4 GHz na jednej matrycy. Częstotliwość taktowania procesora wynosi 3,7 GHz, a wartość tę można zwiększyć do 4,2 GHz dzięki opatentowanym technologiom przetaktowywania. Procesor AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX obsługuje wielowątkowość, co zwiększa całkowitą liczbę wątków wykonywanych instrukcji do ośmiu.
Model wyposażono w chłodnicę, która skutecznie radzi sobie z odprowadzaniem ciepła (wydzielanie ciepła na poziomie 95 W). Producent zapowiedział zastosowanie nowego interfejsu termicznego TIM: zamiast past z tworzyw sztucznych zastosowano lutowie. Odblokowany mnożnik w połączeniu z mechanizmem automatycznego overclockingu zapewni bezpieczne overlocking. Inne cechy „silnika” przeznaczonego do montażu podstawowego komputera do gier to obecność 4 MB pamięci podręcznej, kompatybilność z pamięcią RAM w formacie DDR4 o częstotliwości do 2933 MHz, obecność 8 linii PCI-E 3.0.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Kup AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX
AMD Ryzen 5 3400G PR-AM4-AMD-107 | 369 zł |
AMD Ryzen 5 3400G procesor 3,7 GHz 4 MB L3 Pudełko YD3400C5FHBOX | 380 zł |
AMD RYZEN 5 3400G | 369 zł |
Amd Ryzen 5 3400g 4.2ghz Cpu Posrebrzany B961244/YD3400C5FHBOX | 539 zł |
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Picasso
Ceny na AMD Ryzen 5 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX | od 369 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400GE OEM | od 436 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G PRO OEM | od 369 zł | 1 oferta |