Procesor AMD Milan-X EPYC 7573X OEM (100-000000506)
AMD Milan-X EPYC 7573X OEM 7573X OEM7773X OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Milan-X EPYC 7573X OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 7573X procesor 2,8 GHz 768 MB L3 100-000000506 | 17 649 zł |
Procesor serwerowy AMD AMD EPYC 7573X procesor 2,8 GHz 768 MB L3 | 17 300 zł |
AMD EPYC 7573X procesor 2,8 GHz 768 MB L3 100-000000506 | 17 649 zł |
Modyfikacje AMD Milan-X EPYC
Ceny na AMD Milan-X EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan-X EPYC 7573X OEM | od 17 300 zł | 3 oferty | ||
AMD Milan-X EPYC 7773X OEM | od 9 836 zł | 5 oferty |
Polecamy