Zamek rowerowy / blokada ABUS 8200/85
ABUS 8200/85 |
|
Poziom ochrony 8 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 8200/85
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Steel-O-Flex Iven 8200/85 czarny 85 cm 55148 | 220 zł |
Zapięcie linkowe Abus Iven Steel-O-Flex 8200 | 242 zł |
Abus Steel O Flex Iven 8200 Chain Lock Czarny 25 x 850 mm 55148 | 247 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →