Obudowa A-Data XPG STARKER AIR różowy
Wideo 7Zdjęcia 6 |
A-Data XPG STARKER AIR różowy
czarny różowy
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Seria A-Data XPG
od 399 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 199 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 67 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV
od 524 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 235 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 67 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 140 mm, grubość 25 mm, 1800 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV
od 481 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 91 %, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 5 lat
od 460 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 666 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 239 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 3 szt., ATX, gwarancja 3 lata
od 239 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 479 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 452 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 591 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 525 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 699 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 93 %, półpasywny SO, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 319 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 371 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 91 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 5 lat
od 459 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 739 zł
1300 W, 24+8+8(4+4) pin, 10 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 8 szt., ATX, modularny, Sprawność 93 %, półpasywny SO, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
Wideo recenzje
Testujemy ADATA XPG Starker AIR MIDI!
22 czerwca 2022909 przegląd
Adata XPG STARKER AIR czyli solidna obudowa komputerowa ARGB
8 grudnia 20221 646 przegląd
XPG STARKER AIR CABNET WITH VERTICAL GPU MOUNT/ UNBOXING AND REVIEW
19 stycznia 20235 105 przegląd
XPG STARKER AIR Mid Tower Gaming Cabinet with 4mm Tempered Glass UNBOXING and Review
26 stycznia 20234 091 przegląd
1 Lac Gaming PC Build - XPG Starker Air #shorts #custompcbuild
21 marca 202314 124 przegląd
Review Adata XPG Starker Air | Casing Gaming Ganteng!!
24 września 20222 590 przegląd
Why should you consider an XPG Chassis! Cruiser, Defender, and Starker Air Overview
5 listopada 20225 086 przegląd
Modyfikacje A-Data XPG STARKER AIR
Ceny na A-Data XPG STARKER AIR |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG STARKER AIR biały | od 460 zł |
A-Data XPG STARKER AIR czarny | od 199 zł | 1 oferta | ||
A-Data XPG STARKER AIR różowy | od 192 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 180 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 199 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 216 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 409 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 249 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 618 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 208 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 629 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.