Точка доступу Ubiquiti PrismStation 5AC (PS-5AC)
Фото 12 |
Ubiquiti PrismStation 5AC
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:28 dBm, знімні
Точка доступу має модульну конструкцію, до якої можна підключити антени з різною діаграмою спрямованості.
Антена не входить в комплект. Для передачі даних використовується частота тільки 5 ГГц (5150 – 5850 МГц).
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики PrismStation 5AC
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti PrismStation 5AC
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks PrismStation 5AC 500 Mbit/s Biały Obsługa PS-5AC | 1 372 zł |
Ubiquiti UBIQUITI PS-5AC-EU PRISM STATION, SHIELDED AIRMAX AC RADIO, 5GHZ, | 1 278 zł |
Stacja Bazowa Ubiquiti Ps-5Ac Prismstation 5Ghz | 1 306 zł |
Ubiquiti Networks PrismStation 5AC 500 Mbit/s Biały Obsługa PS-5AC | 1 372 zł |
Ubiquiti Ps-5ac Access Point Ceiling Mount Biały | 1 528 zł |
UBIQUITI PS-5AC-EU PRISM STATION, SHIELDED AIRMAX AC RADIO, 5GHZ, NO ANTEN | 1 433 zł |
Ubiquiti Ps-5ac Wifi Repeater Posrebrzany | 1 511 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →