Punkt dostępu Ubiquiti PrismStation 5AC (PS-5AC)
Zdjęcia 12 |
Ubiquiti PrismStation 5AC
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:28 dBm, zdejmowane
Punkt dostępu ma konstrukcję modułową, do której można podłączać anteny o różnych wzorcach promieniowania.
Antena nie jest dołączona. Do transmisji danych używane jest tylko 5 GHz (5150 - 5850 MHz).
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PrismStation 5AC
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti PrismStation 5AC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks PrismStation 5AC 500 Mbit/s Biały Obsługa PS-5AC | 1 372 zł |
Ubiquiti UBIQUITI PS-5AC-EU PRISM STATION, SHIELDED AIRMAX AC RADIO, 5GHZ, | 1 278 zł |
Stacja Bazowa Ubiquiti Ps-5Ac Prismstation 5Ghz | 1 381 zł |
Ubiquiti Networks PrismStation 5AC 500 Mbit/s Biały Obsługa PS-5AC | 1 372 zł |
Ubiquiti Ps-5ac Access Point Ceiling Mount Biały | 1 528 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →