SSD Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 ГБ
Відео 7Фото 6 |
Transcend TS64GSSD370S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD370S TS64GSSD370S
Ціни на Transcend SSD370S TS64GSSD370S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD370S TS32GSSD370S 32 ГБ | від 157 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 ГБ | від 219 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 ГБ | від 282 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD370S TS256GSSD370S 256 ГБ | від 512 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS512GSSD370S 512 ГБ | від 901 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS1TSSD370S 1.02 ТБ | від 1 762 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →