Телевізор TCL 50P638 50 "
Відео 1Фото 12 |
TCL 50P638 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 2400 к/с, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 50P638 50 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor TCL 50P638 LED 50 4K Ultra HD 5901292518196 | 2 051 zł |
Telewizor TCL 50P638 50" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2. | 1 850 zł |
Telewizor LED TCL 50P638 50" 4K UHD czarny | 1 485 zł |
TCL 50P638 50" LED 4K Google TV Dolby Vision DVB-T2 | 1 699 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TCL 50P638
Ціни на TCL 50P638 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P638 43 " | від 1 239 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 50P638 50 " | від 1 485 zł | 14 пропозицій | ||
TCL 55P638 55 " | від 1 689 zł | 15 пропозицій | ||
TCL 65P638 65 " | від 2 219 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →