Telewizor TCL 50P638 50 "
Wideo 1Zdjęcia 12 |
TCL 50P638 50 "
Wyświetlacz:50 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2400 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 50P638 50 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor TCL 50P638 LED 50 4K Ultra HD 5901292518196 | 2 051 zł |
Telewizor TCL 50P638 50" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2. | 1 850 zł |
Telewizor LED TCL 50P638 50" 4K UHD czarny | 1 485 zł |
TCL 50P638 50" LED 4K Google TV Dolby Vision DVB-T2 | 1 699 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje TCL 50P638
Ceny na TCL 50P638 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P638 43 " | od 1 239 zł | 13 oferty | ||
TCL 50P638 50 " | od 1 485 zł | 13 oferty | ||
TCL 55P638 55 " | od 1 689 zł | 15 oferty | ||
TCL 65P638 65 " | od 2 216 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →